Łukęcin - noclegi niedaleko morza. Domki, apartamenty, pokoje przy plaży

Znaleźć komfortowy nocleg tak blisko morza, jak tylko się da - najlepiej w atrakcyjnej cenie - to cel każdego turysty, który planuje wakacje w Polsce nad Bałtykiem. Rzecz jasna najlepsze pokoje przy plaży wyprzedają się na pniu, więc takie miejsca rezerwuje się na kilka miesięcy przed wyjazdem. Dotyczy to również Łukęcina, gdzie większość obiektów dzieli od brzegu kilkuset metrowy pas malowniczego lasu.

Gdyby liczyła się tylko i wyłącznie odległość od morza OW Muszelka nie miałby w Łukęcinie żadnej konkurencji. Ok. 150 m od drzwi pokoi do morza to naprawdę blisko plaży. Tyle że niektórzy wczasowicze wolą mieć więcej udogodnień w miejscu noclegu, nawet jeśli spacer nad morze trwałby 3 razy dłużej. Dla takich turystów Łukęcin może zaproponować m.in. apartamenty Blue Mare czy Villę Arkadię - jeden z eleganckich pensjonatów. Wprawdzie bezpośrednio przy plaży te obiekty nie leżą, ale 450-500 metrów to wciąż całkiem niedaleko morza.

Łukęcin noclegi zapewnia również bliżej centrum miejscowości i głównej drogi w regionie. Tutaj do wyboru urlopowiczów jest więcej kwater prywatnych, praktycznie pod ręką są sklepy, lokale gastronomiczne czy bankomaty… Odległość od plaży wynosi w tym przypadku mniej więcej 700-800 m. Czasami trzeba wybierać pomiędzy domkami letniskowymi zaraz przy morzu, a bliskością szeroko pojmowanych zdobyczy cywilizacyjnych. Każdy sam musi zdecydować, na czym najbardziej mu zależy.

Nieco trudniej mogą mieć ci najbardziej wymagający turyści, którzy na hotele poniżej czterech gwiazdek nawet nie spojrzą. Cóż zrobić, Łukęcin to kameralny kurort, gdzie inwestowanie w rozbudowane luksusy i szeroki zakres zabiegów SPA byłoby dla hotelarzy ogromnym ryzykiem. Tym bardziej, że wybudowanie takiego obiektu noclegowego zaraz przy morzu na tym akurat odcinku wybrzeża w zasadzie graniczy z niemożliwością.

Polecamy również:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Łukęcin - noclegi niedaleko morza. Domki, apartamenty, pokoje przy plaży opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij